Siccura Partners: A business opportunity for data protection

ЯК МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?

Ви також можете переглянути теми нижче, щоб знайти те, що вам потрібно.

Партнерська програма

 Будь-яка фізична або юридична особа може бути Партнером Siccura Family, якщо зареєструвалася особа старше 18 років.

 Ви можете зареєструватися в якості Партнера через додаток Siccura або через веб-сайт  www.test.siccurapartners.com

 Ні, всі, хто приєднується до Партнерської Програми Siccura Family, отримують однакову структуру комісійних, навчання і матеріали.

Всі Партнери отримують безкоштовну передплату на 6 місяців (вартістю £ 209.70), доступ до навчання по продуктам, розділу ресурсів з продажу та маркетингу і вашому унікальному ідентифікаційному коду партнера. У вас також є доступ до вашої персоналізованої панелі інструментів для партнерів, яка дозволяє вам переглядати ваших рефералів, підписок і комісійних.

Комісійна вартість (КВ) – це ціна передплати без ПДВ. Наприклад, підписка коштує £ 24,95 з ПДВ. КВ становить  £ 20,80.

Як Партнер Siccura Family ви повинні спочатку бути Активним користувачем продукту Siccura Family і підписатися на Партнерську Програму. Ви будете отримувати 70% комісійних за резюме в перший місяць підписки клієнта і 25% комісійних за резюме за кожний наступний місяць підписки. Ви отримаєте повне навчання по продукту, доступ до повного набору маркетингових матеріалів і доступ до вашої особистої панелі інструментів.

Приклад

У січні Сью підписується на сімейний пакет за £ 24,95 в місяць, включаючи ПДВ. КВ становить £ 20,80.

Комісія за січень становить 20,80 £ x 70% = 14,56 £.

У лютому Сью продовжує підписуватися, лютнева комісія складає 25% x 20,80 £ = 5,20 £.

Поки Сью буде продовжувати передплату, ви будете отримувати 5,20 £.

За кожного нового передплатника, якого ви набираєте, ви отримуєте безкоштовну передплату на наступний місяць.

Активні користувачі не оплатили підписку. Вони або використовують безкоштовну версію продукту, або використовували промокод для отримання доступу до преміум-функцій, які зазвичай доступні тільки для передплатників. Як активний користувач ви використовуєте додаток Siccura щодня.

 Панель управління – це особиста область на вкладці Партнери, доступ до якої здійснюється через додаток Siccura. Він буде відображати інформацію про ваших продажах, комісійних / зароблених бонуси, що дозволить вам відслідковувати свій успіх і управляти своїм бізнесом. Він також дозволяє вам переглядати комісію у вашому гаманці.

Платні активні передплатники оплатили свою підписку через веб-сайт Siccura.

У вас буде доступ для входу в нашу розвивається область маркетингових ресурсів на веб-сайті партнера. Тут ви знайдете матеріали, які зроблять ваш бізнес успішним. Вони регулярно оновлюються. Сюди входять такі типи матеріалів:

Матеріали, які допоможуть вам здійснювати продажу вашим клієнтам, матеріали для залучення інших партнерів, Загальні освітні матеріали по продукту і вимогам ринку, Навчальні матеріали за програмою

 Ви отримаєте 6-місячну безкоштовну передплату на Siccura Family вартістю £ 209,70. Якщо хтось із присутніх на вашій вечірці оформить підписку, ви отримаєте ще 2 місяці безкоштовної підписки.


Copyright © 2024 Siccura. All Rights Reserved.