Siccura Partners: A business opportunity for data protection

ЯК МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?

Перегляньте теми нижче, щоб знайти те, що ви шукаєте.

Не зовсім. Ви можете просувати Siccura у вільний час, щоб воно відповідало вашому образу життя, або, якщо ви віддаєте перевагу, присвятити йому повний робочий день. Ви самі вирішуєте, що вам більше підходить.

Ні. Ми надаємо вам всі інструменти і ресурси, необхідні для ведення вашого бізнесу з дому або з існуючого місця роботи. Оскільки все доступно через підключення до Інтернету, ви можете ефективно працювати з будь-якого місця.

Ні, ми надаємо доступ до навчання використанню Продуктів. Продукти прості у використанні.

Коли ви входите в Партнерську Програму Siccura Family, вам присвоюється унікальний Партнерський код. Цей код партнера повинен бути вставлений під час реєстрації та підписки вашого користувача / передплатника на нашому веб-сайті. Це гарантує, що всі користувачі / передплатники, яких ви залучили, пов’язані з вами. Ми даємо вам можливість увійти в панель управління Siccura, щоб ви могли в будь-який час відстежувати свої реєстрації, підписки і комісії.

Коли хтось реєструється на Siccura, його дані, такі як ім’я, адреса електронної пошти та номер телефону, зашифровуються. Вони унікальні для цього користувача і не можуть бути розшифровані після перетворення. Вони будуть відображатися в цьому форматі на панелі управління. Якщо у вас є номер мобільного телефону або адресу електронної пошти в контактній книзі вашого пристрою, ви зможете побачити його дані на своїй панелі керування.

Якщо ви направили користувача в Siccura і у вас немає його контактних даних в контактній книзі вашого пристрою, його дані будуть відображатися в зашифрованому форматі на вашій панелі управління. Ви як і раніше будете отримувати винагороду від цих користувачів.

Якщо хтось повідомляє вам, що вони зареєструвалися / підписалися, але вони не відображаються в вашому звіті на панелі інструментів, на жаль, ви нічого не можете зробити. Ви повинні вказати своїм потенційним клієнтам, що для отримання рекламних цін їм необхідно вказати ваш реферальний код.

Після того, як ви зареєструєтесь, щоб стати партнером, ви отримаєте повідомлення електронної пошти з вашим унікальним реферальним кодом.

Якщо у вас є які-небудь питання по програмі, напишіть нам за адресою customercare@siccurapartners.com


Copyright © 2024 Siccura. All Rights Reserved.